Täisteenusrent

Tänane maailma on liikumas renditavate teenuste suunas ja seda ka transpordisektoris. Nii ettevõtte kui eraisikuna tekivad auto omamisest Sulle mitmed kohustused nagu selle korraline hooldamine, remontimine ning ajapikku ka müümine ja uue ostmine. 

Täisteenusrent annab Sulle samas väga mugava võimaluse omale uus auto soetada, ilma, et peaksid muretsema selle hooldamise, remontimise ega ka müümise pärast. Kõik autoga seotud kulud on juba hinna sees, mille fikseerime kuni 5. aastaks. 

Eelised

Meie eelised

Võrreldes tavapärase liisinguga, annab täisteenusrent Sulle mitmeid eeliseid, seda enam, kui võtad seda meie käest.

Parim kvaliteet

Meie pikaaegne kogemus tagab Sulle parima kvaliteedi

Aitame müüa Sinu vana auto

Meie professionaalid aitavad müüa Sinu vana auto või ostame selle ise ära.

Puuduvad peidetud kulud

Kõik hinnad on läbipaistvalt välja toodud

Pikaaegne kogemus

Lai partnervõrgustik

Tänu meie laiale partnervõrgustikule saame Sulle pakkuda abi igal sammul läbi autohoolduse ning ostu ja müügiga seotud teenuste.

Täisteenusrendi maksed

Millest koosneb Sinu igakuine täisteenusrendi makse

Täisteenusrendil on kõik auto kasutamise ja hooldamisega seotud kulud arvestatud igakuise makse sisse. Nii võid kindel olla, et Sul ei teki ootamatuid väljaminekuid ning auto on samas hästi hooldatud.

Korrapärase hooldused
0%
Sõiduki kasutamine
0%
Kasko- ja liikluskindlustus
0%
Rehvivahetus ja hooajalised rehvid
0%
Muud kulud
0%

KKK

Vastame meeleldi kõikidele küsimustele

Täisteenusrendiga saad hoida oma igakuised autoalased kulud mugavalt kontrolli all. Anname alljärgnevalt vastused peamistele küsimustele, mis meie klientidel on tekkinud.

Täisteenusrent on väga mugav pikaaegne autorendi lahendus, mis sobib hästi nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Erinevalt tavapärasest liisingust sisalduvad kõik auto kasutamisega seonduvad kulud ühe teenuse ja kuumakse sisse, olles seeläbi oluliselt mugavam oma rahaasjade juhtimiseks.

Alustustasu on makse, mis tuleb maksta enne auto kätte saamist. Meie täisteenusrendi puhul on see vabatahtlik. Samas pead arvestama, et sissemakstava summa  suurus muudab igakuise renditasu seda väiksemaks.

Ei pea. Algselt on talverehvid juba teenusele sisse arvestatud. Vajadusel saad küll nendest loobuda.

Pärast rendiperioodi lõppu on Sul võimalus rendis olev auto kokkulepitud summaga välja osta. Kui seda ei soovi, võime teha pakkumise ka uue auto rendiks.

Avariist või kindlustusjuhtumist tuleb sellest teavitada esimesel võimalusel Kindlustust ja Autoskyrent-i. Autoabi 24h telefoni number on 622 1333. Juhul, kui keegi on liiklusõnnetuses vigastada saanud, tuleb viivitamatult teavitada juhtunust politseid ja kiirabi telefonil 112.

Kui soovid autot rentida ettevõtte alt, tuleb Sul esitada meile oma ettevõtte nimi ja registrikood. Eraisikuna tellides pead meile andma rentniku nime ja isikukoodi.

Autosky Rendist saad täisteenusrenti võtta kõiki Eestis müüdavaid uusi või vähekasutatud sõidukeid. Vajadusel aitab Autosky leida Sulle sobiva sõiduki ka Euroopast, sealhulgas organiseerib auto Eestisse ja teostab sellele kontrolli.

Ei,  nii kasko- kui ka liikluskindlustus sisaldub juba hinnas.

Kui näed vajadust lõpetada majanduslikel kaalutlustel ennetähtaegselt täisteenuse rendilepingu, siis anna sellest meile kirjalikult teada. Lepingu lõpetamiseks on vaja tasuda selleks ettenähtud tasu, mille leiad Autosky Rent OÜ üldtingimuste alt.

Pärast rendiperioodi lõppu saad tagastada oma auto Autosky Rendile. Edasi saad soovi korral võtta meilt kas uue auto täisteenusrenti või osta kasutatud rendiauto meilt välja.

Anna meile märku, kes oleksid peale Sinu auto kaaskasutajad ning teeme neile Autosky Rent OÜ poolt volikirja.