Autosky Rent on Eesti juurtega täisteenusrenti pakkuv ettevõte, mis on välja kasvanud Wellman Gruppi kuuluvatest ettevõtetest Autosky ja Carfox, omades seeläbi pikaaegset kogemust nii autode ostu, müügi, hooldamise kui ka remondiga. 

Alustasime oma ettevõtet eesmärgiga aidata oma klientidel hoida igakuised autoalased kulud paremini kontrolli all. Meie kliendid ootavad meilt paindlikkust, läbipaistvust ning personaalsust, mis sobib nende igapäevasesse kiiresse maailma. Nii saame muuta auto omamise lihtsamaks ning mugavamaks nii äri- kui ka erakliendile. 

KOOSTÖÖ Kliendiga

Täisteenusrent on pikaaegne pühendumine

Meie teenus ei ole mitte ainult Sulle auto leidmine vaid ka selle hooldamine. Selliselt aitame Sind autoalaselt igapäevaselt, korraldades korralisi hoolduseid, rehvivahetust jms. Meiega võid kindel olla, et oled parimates kätes.

MIKS MEIE

Meie vedu, Sinu edu

Meie ettevõte toimimise aluseks on järgmised põhitõed:

üle 20 aasta kogemust

Olles osa Wellmani Grupist, omame üle 20 aasta kogemust autotööstuses

Kliendid meist

image
Glen - Volvo XC90
“Senini olen auto soetamisel alati kasutanud tavapärast liisingut. Täisteenusrent oli minu jaoks väga positiivne leid. Autosky leidis mulle kiiresti sobiva auto ja siiani on kõik õlitatult toiminud.”
Soovitan kindlasti
image
Andres - Mercedes Benz G-klass
"Olen alati unistanud G-klassi Mercedesest ja täna Autosky Rendile sai mu unistus teoks. Müügimees oli asjalik ja tõi auto juures välja kõik vajaliku, millele peaksin tähelepanu pöörama."
Minu unistuste auto
5 Days ago
image
Sten - Citroen Jumper
"Avasin äsja ettevõtte, millele oli hädasti vaja autot. Tänu täisteenusrendile sain sõiduki ilma liigsete kuludeta ka kohe kätte. Kõik mu igakuised kulud on nüüd mugavalt kontrolli all."
Mugav töövahend
7 Days ago