Miks eelistada täisteenusrenti auto liisingule?

Auto omamine on paljudele meist oluline, kuid viis, kuidas me autot omame, on viimastel aastatel palju muutunud. Üks suur küsimus, mis paljusid autoomanikke puudutab, on valik täisteenusrenti ja auto liisingu vahel. Kuigi mõlemad variandid pakuvad erinevaid eeliseid, on mitmeid põhjuseid, miks täisteenusrent võib sageli olla parem valik.

Auto täisteenusrent on paindlik ja mugav

Täisteenusrent pakub suurepärast paindlikkust. Erinevalt liisingust, kus lepingud on tavaliselt pikaajalised ja nendega kaasnevad sageli suured trahvid lepingu ennetähtaegse lõpetamise eest, võimaldab täisteenusrent sul auto vahetada või lepingu lõpetada lühikese etteteatamisega. See tähendab, et saad auto vajadustele vastavaks kohandada olenevalt elustiili muutustest.

Auto täisteenusrent on ilma suure sissemakseta

Enamik auto liisingulepinguid nõuavad suurt esialgset sissemakset, mis võib olla suur finantskoormus. Täisteenusrent seevastu pakub tihti võimalust alustada ilma suure ettemaksuta, muutes auto kasutuselevõtu palju kättesaadavamaks.

Auto täisteenusrent on komplekse hoolduse ja teenindusega

Üks suurimaid eeliseid täisteenusrendi juures on see, et see hõlmab kõiki auto hooldus- ja remondikulusid. See tähendab, et ei pea muretsema ootamatute remondiarvete pärast – kõik on juba sinu kuumakse sees. Lisaks hõlmab täisteenusrent sageli ka autoabi teenuseid, mis tagab meelerahu teel olles.

Auto täisteenusrent annab maksusoodustused ettevõtetele

Ettevõtetele võib täisteenusrent pakkuda maksusoodustusi. Kuna rendimaksed on tihti käsitatavad ärikuluna, võib see tuua maksueeliseid, erinevalt auto ostust või liisingust.

Auto täisteenusrent annab võimaluse valida uuemad sõidukid

Täisteenusrendiga on tihti võimalik sõita uuema mudeli autodega. Autopargi uuendamine on lihtsam, kuna lepingu lõppedes saab auto lihtsalt tagastada ja uue vastu vahetada. See tähendab, et saad nautida uusimaid tehnoloogiaid ja turvaomadusi.

Auto täisteenusrent annab muretu kogemuse

Täisteenusrent pakub muretut autoomaniku kogemust. Kuna kõik haldus- ja hooldustööd on hõlmatud, saad keskenduda lihtsalt sõitmisele ja oma päevastele tegevustele.

Kuigi autoliising võib mõningatel juhtudel olla sobiv, pakub täisteenusrent paljudes olukordades rohkem paindlikkust, mugavust ja finantsilist kindlust. Olles vaba suurtest esialgsetest sissemaksetest, ootamatutest hoolduskuludest ja pikaajalistest lepingulistest kohustustest, on täisteenusrent suurepärane valik neile, kes otsivad lihtsat ja muretut viisi auto omamiseks.

Miks valida täisteenusrent AutoSky rendist?

Auto omamine on tänapäeva kiire elutempo juures hädavajalik, kuid tihti seisame silmitsi küsimusega, kuidas autot mõistlikult finantseerida.

Auto Sky täisteenusrent pakub siin ahvatlevat alternatiivi tavapärasele auto liisingule, pakkudes mitmeid olulisi eeliseid:

 1. Ei kajastu bilansis kohustusena

Erinevalt liisingust ei kajastu täisteenusrent pangas ega ettevõtte bilansis kohustusena. See tähendab, et ettevõtted saavad paremini säilitada oma finantsilist paindlikkust ja krediidi võimekust.

 1. Kuluefektiivsus

Täisteenusrent on tihti kuluefektiivsem kui liising. Kuna see ei sisalda intresse ja kõik autoga seotud põhikulud on juba hinna sees, võib see osutuda pikas perspektiivis soodsamaks.

 1. Intresside puudumine

Erinevalt liisingulepingutest, täisteenusrent ei sisalda intresse. See tähendab, et maksad ainult auto kasutamise eest, ilma lisatasudeta.

 1. Käibemaksu tagastus 100%

Ettevõtted saavad täisteenusrendi puhul nautida käibemaksu 100%-list tagastust, mis on oluline finantseelis.

 1. Lihtsustatud raamatupidamine

Täisteenusrendi puhul puudub vajadus keeruliste käibemaksu proportsioonide arvestamiseks raamatupidamises. See lihtsustab oluliselt ettevõtte finantsjuhtimist.

 1. Sõidupäeviku pidamine

Täisteenusrendi korral on sõidupäeviku pidamine lihtsustatud korras, vähendades administratiivset koormust.

 1. Põhikulud hinna sees

Kõik autoga seotud põhikulud, nagu hooldus, remont ja isegi rehvid, on juba rendihinnas sees. See tähendab, et ei pea muretsema ootamatute kulude pärast.

 1. Arvete haldus ja administreerimine

Täisteenusrendi puhul hoolitseb teenusepakkuja kogu arvete halduse ja administreerimise eest, vähendades sinu ettevõtte halduskoormust.

 1. Kindlustus hinna sees

Liiklus- ja kaskokindlustus on samuti juba täisteenusrendi hinna sees, mis tähendab, et ei pea muretsema eraldi kindlustuspoliiside sõlmimise pärast.

 1. 24h autoabi

Täisteenusrent sisaldab ööpäevaringset autoabi, mis tagab abi igal ajal ja igas olukorras.

 1. Mugav auto vahetamine

Täisteenusrendiga on lihtne ja mugav auto uue vastu vahetada, pakkudes võimalust sõita alati uuema ja tehnoloogiliselt täiustatud sõidukiga.

Täisteenusrent pakub mitmeid olulisi eeliseid võrreldes traditsioonilise auto liisinguga, alates finantsilisest paindlikkusest ja kuluefektiivsusest kuni lihtsustatud administreerimise ja mugavusega. Olgu sinu vajadused ärikliendi või eraisikuna, täisteenusrent võib olla just see lahendus, mida otsid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga